راهنمای خرید از وب سایت پرفکت

خرید از وب سایت پرفکت کاری بسیار ساده و لذت بخش است.

شما می توانید قبل از عضویت در سایت، از بخش گالری تصاویر دیدن نمایید. ولی قبل از شروع به خرید حتما بایستی در سایت عضو شوید. این کار اصلا پیچیده نیست.

برای این کار، در قسمت بالای وب سایت گزینه ورود/عضویت را کلیک نمایید. پنجره زیر برایتان نمایش داده خواهد شد.
قسمت راست تصویر مختص مشتریانی است که قبلا ثبت نام کرده اند. شما برای ثبت نام و عضویت در سایت در قسمت پنجره سمت چپ، یک شماره موبایل وارد نمایید. رمز مورد نظر را نوشته و دوباره تکرار کنید. برای بازیابی رمز عبور در دفعات بعدی، یک سوال امنیتی انتخاب کرده و پاسخ را در فیلد مخصوص خود وارد نمایید. دگمه عصویت را کلیک کنید. حال شما عضو سایت هستید و می توانید خرید کنید. 

شما یک شماره موبایل وارد کرده و رمز عبور خود را انتخاب می کنید. به این سادگی

حال می توانید تصویر مورد علاقه خود را از گالری انتخاب کرده و روی آن کلیک نمایید. اگر از کانال تلگرام و یا اینستاگرام پرفکت تصویری مورد دلخواه بوده، می توانید کد آن تصویر را در قسمت جستجو وارد نمایید تا آن تصویر برایتان به نمایش گذاشته شود.

در اولین کلیک، پنجره زیر حاوی خود تصویر و تصویر جانمایی آن به نمایش در خواهد آمد.


اگر تصویر مورد پسند نبود می توانید پنجره را ببندید، در غیراینصورت دگمه انتخاب و تایید تصویر را کلیک نمایید.

پنجره ای که باز خواهد شد، ابعاد دیوار خود را در آن وارد می کنید. در این بخش دقت کنید که حتما اندازه را به سانتی متر وارد کرده و طول و ارتفاع دیوار را جابجا وارد نکنید. ابعاد وارد شده در مقیاس کوچک و با تناسب به شما نشان داده خواهد شد.


محدوده کادر قرمز محدوده چاپ می باشد. شما می توانید تصویر را چرخانده و یا بزرگ نمایی کنید تا محدوده مورد دلخواه خود برای چاپ را بیابید. همچنین تصویر در داخل کادر قرمز قابل جابجایی نیز می باشد.

این قسمت از وب سایت کاملا منحصر به فرد بوده و از ویژگیهای بارز محصولات پرفکت می باشد که مشتری قبل از خرید محدوده دلخواه خود در تصویر را برای تولید انتخاب می نماید.

بعد از اتمام تغییرات، تیک تایید ابعاد دیوار را زده و دگمه ثبت سفارش را کلیک نمایید.

در پنجره بعدی تصویر اصلی در سمت راست و محدوده انتخاب شده شما برای تولید در سمت چپ به نمایش در خواهد آمد.


در این مرحله محصول انتخاب شده شما در لیست سفارشات ثبت شده قرار گرفته است. اگر قصد خرید محصولات دیگر و یا انتخاب تصاویر بیشتر برای مقایسه را دارید، می توانید دگمه ادامه خرید را زده و مراحل بالا را عینا دوباره تکرار کنید. در غیر اینصورت و برای نهایی کردن خرید و پرداخت هزینه، دگمه صدور فاکتور و پرداخت را بزنید. (اگر به هر دلیلی این پنجره را ببندید، محصول مورد نظر شما با ابعاد مربوطه در لیست سفارشات ثبت شده قابل پیگیری و ارسال برای صدور فاکتورهای آماده پرداخت می باشد.)

با کلیک بر روی دگمه صدور فاکتور و پرداخت، شما با صفحه سفارشات ثبت شده هدایت خواهید شد.

در این صفحه شما به تعداد درخواست های خود موارد خرید خواهید داشت. اگر شما قصد خرید فقط یک محصول را دارید بایستی بقیه محصولات اضافی را با کلیک بر روی دگمه حذف، پاک نمایید. در نهایت بایستی فقط اقلامی که قصد خرید دارید در لیست باقی بماند. شما در ستون دوم مبلغ هر درخواست و در ستون سوم ابعاد خود را می بینید.

با کلیک بر روی دگمه صدور فاکتور، صفحه زیر نمایش داده خواهد شد.

در این صفحه شما قابلیتهای متفاوتی را می بینید. اگر میخواهید خرید خود را نهایی کنید، دگمه پرداخت آنلاین را کلیک نمایید. شما به درگاه بانکی برای پرداخت مبلغ فاکتور هدایت خواهید شد.

بعد از پرداخت و تکمیل فرایند خرید، شما دوباره به وب سایت رجوع داده می شوید. حال شما در مرحله آخر خرید قرار دارید. آدرس پستی خود را برای ارسال محصول وارد نموده و خرید خود را کامل می کنید.