قوانین و مقررات

مشتریان گرامی جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، سوء تفاهم و یا نارضایتی، لطفا همه بندهای قوانین و مقررات مربوط به سایت را مطالعه نمایید.


- در هنگام اندازه گیری دیوار، لطفا دقت لازم را بکار ببرید. حتما ابعاد را به صورت سانتیمتر در فیلد وارد کنید. در صورت وجود هرگونه خطا در اندازه گیری و یا وارد کردن ابعاد، این کمپانی هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

- در نظر داشته باشید که بعد از نهایی کردن خرید و پرداخت فاکتور، امکان کنسل شدن سفارش وجود نخواهد داشت.

- در هنگام تعیین محدوده چاپ خود حتما دقت لازم را بکار گرفته و حتی الامکان سعی نمایید از زوم بیش از حد بپرهیزید زیراکه موجب کاهش کیفیت تصویر خواهد شد. 

- در وارد کردن آدرس سعی کنید بسیار دقیق و واضح باشد و حتما کد پستی 10 رقمی را نیز یادداشت کنید. در نظر داشته باشید که هزینه پستی به صورت پس کرایه بوده و بر عهده مشتری میباشد. در صورت عودت بسته از سوی مستری به علت نامفهوم بودن آدرس یا خالی از سکنه بودن آدرس مربوطه، کلیه هزینه های پستی برعهده مشتری خواهد بود.

- در صورت وجود هرگونه ایراد در تصاویر کاغذ و یا اشتباه انسانی در ابعاد تولیدی، کاغذ دیواری را به آدرس ما عودت دهید تا بعد از بررسی توسط کارشناسان تجدید تولید شود. هزینه ارسال مجدد در اینگونه موارد بر عهده کمپانی می باشد.

- هزینه بسته بندی بر عهده کمپانی بوده و هیچ مبلغی بابت آن از مشتری دریافت نمی گردد.

- دقت کنید که تا زمان پرداخت مبلغ سفارش خرید قطعی نشده است. حتی اگر در زمانهای تخفیف ثبت سفارش کنید، در صورت عدم پرداخت، با اتمام زمان تخفیف، مبلغ فاکتور شما نیز به صورت اتوماتیک با مبلغ جدید محاسبه می شود.

- حتما قبل از خرید از صفحه لیست قیمت و محاسبه هزینه مبالغ مربوطه را چک کنید. هیچ اعتراضی بعد از پرداخت قابل قبول نخواهد بود.

- سفارشات پرداخت شده، طی 10 روز کاری تولید و برایتان ارسال خواهد شد. مسلما زمان پستی را نیز بایستی در نظر بگیرید. سیاست کمپانی بر آنست که زمان تولید را به کمتر از 7 روز کاری برساند.

در نهایت اینکه، این کمپانی و کلیه عوامل آن در بخشهای طراحی، تولید،‌ بسته بندی و ارسال سعیشان بر آن است که رضایتمندی صد در صدی مشتریان را برآورد سازند.